• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Свято Першого дзвоника з шановними гостями

Свято Першого дзвоника з шановними гостями

2018-09-03

/Files/images/IMG-4dc3853938947c9cd3a1df6115b9b101-V.jpg

Сьогодні в Опитненській ЗОШ І-ІІІ ступенів пролунав перший дзвоник. До Нової української школи впевненим кроком пішли наші любі першокласники.На Святі Першого дзвоника були присутні поважні гості.Серед них були присутні начальник відділу освіти Грек В.В., керівник апарату Бахмутської РДА Тутова Н.О., голова Бахмутської ради ветеранів Соколко Л.І.,заступник командуючого ООС та члени асоціації військових аташе різних країн. Завдяки ініціативі виконуючої обов’язки голови Бахмутської райдержадміністрації Єрохіної Тетяни Іванівни, за спонсорської підтримки: приватних підприємств, керівників фермерських господарств району кожний першокласник закладів загальної середньої освіти району отримав у подарунок вишиванку. Подарунки першачкам зробив і голова Бахмутської районної ради Пластун Є.Ю. Від військових представників учні отримали рюкзаки, сік та солодкі подарунки. У відповідь учні подарували на добру згадку народні обереги, кукли-мотанки, виготовлені власноруч.

Свято пройшло у теплій дружній атмосфері. А після свята гості з цікавістю спілкувалися з вчителями та учнями, від чого усі отримали велике задоволення.
Вітаємо усіх учнів , вчителів та батьків з початком нового навчального року. Бажаємо міцних знань,творчої наснаги та здоров'я!Нехай цей рік принесе безліч успіхів та перемог!
Кiлькiсть переглядiв: 78

Коментарi