• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • До уваги батьків майбутніх першокласників!

До уваги батьків майбутніх першокласників!

2021-03-22

/Files/images/1376630594_dzvnok_1.jpg

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Управління освіти інформує, що з 1 квітня 2021 року заклади загальної середньої освіти починають прийом документів до першого класу. Для зарахування необхідно надати заяву за зразком, встановленим додатком 1 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, визначеного Міністерством освіти і науки України http://bit.ly/3lk50ip
До заяви необхідно додати два обов’язкові документи: копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа); оригінал чи копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086−1/о.
До першого класу першочергово зараховують дітей, місце проживання яких (або їхніх батьків) на території обслуговування закладу освіти підтверджене. Місце проживання може не співпадати з місцем реєстрації. Для підтвердження місця проживання дитини чи її батьків може бути наданий один з наступних документів: паспорт громадянина України одного з батьків дитини чи законних представників; довідка про реєстрацію місця проживання особи; довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи за формою згідно з додатком до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; інший офіційний документ, що містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників.
Перелік території обслуговування можна переглянути на офіційному вебсайті Управління освіти Бахмутської міської ради http://bit.ly/30KHnpA
Можна батькам чи законним представникам дитини здійснити електронну реєстрацію в заклади загальної середньої освіти на поталі ІСОУ за адресою https://school.isuo.org, скориставшись інструкцією http://bit.ly/3qRUgsv
Усі батьки, які хочуть скористатися правом вибору школи не за територією обслуговування, надають зазначені документи в обраний заклад і дитина буде зарахована, за наявності вільних місць або згідно з Порядком проведення жеребкування для зарахування дітей до закладу освіти на вільні місця.
Жеребкування проводиться у період з 05 по 10 червня. Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця.
Додаткові роз'яснення щодо процедури зарахування до 1 класу Ви можете отримати безпосередньо у закладі загальної середньої освіти.
Кiлькiсть переглядiв: 81

Коментарi