Підсумки табірної зміни

2016-06-17

/Files/images/Новый рисунок (6).png

Наша Опитненська школа розташована в мальовничому куточку, і сама природа тут надихає на відпочинок влітку. Це чудове місце для розваг, екскурсій, ігор дітей, які відвідують пришкільний табір «Сонечко».

Вихователі табору докладають немало зусиль, щоб дозвілля дітей було змістовним, пізнавальним, приємним і безпечним. Навіть назви табірних днів – «День здоров’я», «День добра», «День казки», «День творчості», «День розваг» – налаштовують на цікаві й корисні справи. Хлопчики та дівчатка із задоволенням беруть участь у різноманітних заходах, показують свої знання, кмітливість під час проведення природознавчих, екологічних, здоров’язбережувальних вікторин, конкурсів; проявляють силу, спритність, згуртованість в спортивних іграх, естафетах.

Відпочиваючи у пришкільному мовному профільному екологічному таборі, учні продовжили всеукраїнську акцію «Добро жменями» Благодійного Фонду «Овес» по збору кришок від пластикових пляшок для допомоги у протезуванні поранених воїнів АТО. Ця корисна і важлива справа вирішує дві проблеми: екологічну (очищення довкілля від сміття) і соціальну (допомога пораненим бійцям). Акцію підтримано Міністерством екології України. Усвідомивши заклик «Те, що викидаєш у сміття, може повернути бійця до нормального життя», ми проводимо рейди на території селища. Результати щодня фіксуються у таборі на дошці оголошень, а між загонами проводяться змагання. Лідером є загін «Барвінок», який назбирав 6578 кришок. Маленькими кроками наші діти творять добро на своїй землі. Свої спогади, враження, емоції від перебування в таборі вони відображають у малюнках, віршах, замітках до шкільної газети.

В рамках року англійської мови в Україні, вихованці в нашому таборі мали змогу покращити свої знання з англійської мови.

Табірна зміна закінчилася, але на згадку у всіх залишилися приємні спогади, незабутні враження та гарний настрій. Попереду дітей чекають поїздки до своїх рідних, на море, в заміські табори. Побажаємо всім міцного здоров’я, незабутніх зустрічей, яскравих вражень, безпечного активного відпочинку.

/Files/images/4.JPG.png

/Files/images/IMG_7006.JPG

/Files/images/IMG_7061.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 87

Коментарi