• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Поради психолога

Шановні батьки!

В мережі Інтернет поширюється інформація щодо участі дітей в іграх «Синий кит», «Тихий дом», «Розбуди меня в 4.20», «Я в игре» (російською мовою).Участь у яких призводить до суїциду. Вказані ігри надсилають обмеженому колу учасників 50 обов’язкових до виконання завдань, головна мета яких – зомбувати підлітка і підвести до рішення про самогубство.

З метою попередження участі дітей у таких іграх, спільнотах та профілактики самогубств батькам слід звернути увагу на те, чи є діти учасниками таких груп в соціальній мережі “ВКонтакте”, чи розміщують на своїх сторінках такі статуси, а також звернути увагу чи немає ушкоджень на руках у підлітків у вигляді порізів.

Особливу увагу потрібно звернути на:

1. Підліток не досипає, навіть якщо рано лягає спати. Батьки повинні простежити, чи спить дитина у ранній ранковий час.

2. Підліток малює китів, метеликів, єдинорогів.

3. Перебуває в Інтернет спільнотах і на його сторінці розміщено: "Киты плывут вверх", "Разбуди меня в 4.20", f57, f58, "Тихий дом", "Рина ", "Не я пока", "Море китов", "50 дней до моего...", хеш теги: дом китов, млечный путь, 150 звёзд, ff33, d28, хочу в игру.

4. Якщо сторінка підлітка містить захищену інформацію, а в електронному спілкуванні зустрічаються словосполучення: «разбуди меня в 4.20», «я в игре», «море китов», «млечный путь».

5. Якщо підліток листується з незнайомими людьми в мессенджерах (Viber, WhatsApp).

6. Дуже небезпечно, якщо на сторінці підлітка (на стенке) з’являється відлік від 50 у зворотному напрямку.

У разі наявності таких фактів у поведінці Ваших дітей закликаємо батьків не нехтувати небезпекою, не залишатися байдужими, а допомогти дітям: звернутися до психологів, педагогів, поліцейських чи просто поговорити з дітьми.

Безпечний інтернет для вас і ваших дітей!

Профорієнтація учнів і розвиток кар'єри

http://profi.dcz.gov.ua/tests/

Кiлькiсть переглядiв: 530

Коментарi